FIRMAMIZ HAKKINDA

 

1987 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer MOTORCU Tarafından Herford Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız Ford Yedek Parça Satıcısı olarak 50 m2 'lik ilk yerinde faaliyetine başlamıştır.

 

1989-1995 Yılları arasında sürdürdüğü bu faaliyetine Ford Otosan ile yapılan anlaşma sonucunda Konya Bölgesi Ford Yedek Parça Yetkili Satıcılığı ünvanını da eklemiştir. 1998 yılında 250 m2 alana sahip yeni yerine taşınan firmamız parça çeşitliliğini artırarak sektörde önemli bir yer edinmiştir.

 

2004 Yılına gelindiğinde Konya'da Ford Marka araçların hızlı bir şekilde artması sebebiyle bu bölgede Ford Servis Hizmetinin yetersiz olduğunu saptayan firma aynı yıl 1500 m2 kapalı alana sahip ve alanında tecrübeli 16 kişilik teknik personeli ve Ford Özel Özel Servis Hizmeti vermeye başlamıştır. Verdiği bu hizmetle büyük bir açığı doldurarak zirveye oturmuştur.

 

Ford Yedek Parça ve Ford Özel Servisliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesini müşterilerine Yetkili Servis çatısı aldında da devam ettirmek isteyen firmamız 2008 Yılı başında Motorcu Otomotiv Tur. San. Tic. Ltd. Şti. ismiyle yeni şirketini kurmuştur. Bu şirket ile aynı yıl sonunda Ford Otosan Yetkili Servislik Ünvanını da almıştır.

 

Motorcu Otomotiv 1500 m2 kapalı alanda 17 kişilik alanında uzman personelle Konya'da yetkili servis olarak müşteri portföyüne hizmet vermeye devam etmektedir.

 

SOSYAL MEDYA

 

BİZİ TAKİP EDİN

twinter