KALITE POLITIKAMIZ

 

Kalite politikamız; kalite yönetiminin temel taşları olan sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en üst seviyede tatmin etmek için satış-satış sonrası ve servis-servis sonrası hizmetler sunmaya yöneliktir. Yasalara ve mevzuatlara uyumlu bir yönetim sistemini Motorcu Ford Otosan Yetkili Servisinin amaç ve hedefleri doğrultusunda kullanarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerini ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak en temel ilkemizdir. Çalışanlarımızın deneyim ve bilgilerini artırmak için kişisel yeteneklerini geliştirebilecekleri ortamları sağlamakta başarımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ortak sorumluluk içinde kabullenen; bireye, çevreye ve topluma saygılı bir anlayışı benimsemektir.

 

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çağın getirdiği tüm yenilikleri ve yeni teknolojileri takip ederek imkanlarımız dahilinde uygulamaya koymak temel ilkemizdir.

SOSYAL MEDYA

 

BİZİ TAKİP EDİN

twinter