YEDEK PARÇA

Yedek Parça, Konya Ford, Konya Ford Yetkili Servisi, Konya Ford Yetkili Servisleri, Konya Ford Yedek Parça, Konya Fort Yetkili Servis, Konya Ford Servisleri, Ford Mekanik, Ford Kaporta Boya, Ford Elektrik Elektronik, Konya Ford Periyodik Bakım, Ford Anlaşmalı Sigortalar, Konya Ford Kampanya, Konya Ford Acil Yol Yardım, Fort Servisi, Fort Servisleri, Fort Konya

 

Motorcu Otomotiv Ford Otosan Konya Yetkili Servisinde Orijinal yedek parçalarının tamamı Ford Kalite ve Güvenlik standartları tarafından kontrol edilerek satışa sunulmaktadır. Ford Orijinal Parçalarr aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliği sağlar.

 

Günümüzde özellikle otomotiv parçaları yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Örnek verecek olursak; Filtrelerde yüksek partikül tutma kapasitesi, kaporta parçalarında lazer kaynak işlemleri, hidro şekillendirme ve kaza anında katlanma noktaları gibi. Kalitesi düşük yedek parçalarla ve uzman olmayan yerlerde yapılan bakım, onarım işlemi bu şartları sağlayamaz, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkarır. Bakım ve onarımlarınızda orijinal yedek parça kullanılıp kullanılmadığı konusunda servisimizden bilgi isteyebilirsiniz.

 

Ford Otosan orijinal parçaları Ford Otosan 2 yıl sınırsız KM yedek parça garantisine sahiptir ve arızası durumunda ücretsiz Yol Yardım Hizmeti ayrıcalığı sunar. Parça fiyatları ve siparişleriniz için bize ulaşmanız yeterli.

SOSYAL MEDYA

 

BİZİ TAKİP EDİN

twinter