Hemen Teklif Alın!

İhtiyacınız doğrultusunda seçtiğiniz sigorta çeşidini, soldaki bardan online müşteri temsilcimize bağlanarak hemen poliçe teklifi alabilirsiniz!
Yada bizi arayabilirsiniz.

  • ARAÇ
  • KONUT
  • AİLE
  • SAĞLIK
  • İŞYERİ

Trafik & Kasko Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan ve trafiğe çıkan her araç trafik sigortasına sahip olmalıdır.Oluşabilecek herhangi bir kazada üçüncü sahışları ve araçlarının hasarlarını karşılar.
Kasko sigortası, sigorta ettirene ait aracın hasara karşı zararınını karşılar.

Konut & Zorunlu Deprem Sigortası(DASK)

İsteğe bağlı olarak alınan Konut sigortası, konutun ve içindeki eşyaların herhangi bir sebepten alacağı hasarları karşılar.
Zorunlu deprem sigortası(DASK), konutun depremin neden olabileceği maddi zararlara karşı konutunuzu korur.

Hayat Sigortası & Bireysel Emeklilik Sigortası(BES)

Hayat sigortası, hayata karşı beklemedik süprizlere karşı siz ve ailenizi güvence altına alan sigorta ürünüdür.
Bireysel Emeklilik Sigortası(BES),iş hayatından sonra ekonomik zorluklardan uzak bir yaşam için tercih edilen sigorta ürünüdür.

Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortasının amacı en iyi tedaviye ulaşmaktır. Bu ürün sayesinde anlaşmalı hastanelerden ve doktorlardan randevu alıp, tedavi olabilirsiniz.

İşyeri Sigortası

Bir işyeri kurmak, sıfırdan yatırımınızı büyütmek kolay değildir, biliriz! Bu doğrultuda yatırımlarınızın zarar görme olasılığına karşı yatırımızı koruyan sigorta ürünüdür iş yeri sigortası.

Motorcu Sigorta

Motorcu Sigorta, Motorcu Otomotiv iştirakidir. Araç, konut, aile, sağlık, işyeri gibi başlıcı ve alt kollarında sigorta yapmaktayız.

Şeffaf, açıklayıcı ve sorun çözen presipleriyle yola çıkan Motorcu Sigorta, yapmış ve yapacak olduğu tüm sigortalar ile müşterilerimizin yanındayız.

Her zaman hedefimizi daha iyi hizmet verebilmek olacaktır. Bu doğrultuda acenteliğimiz güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet vermektedir.

Sizlere en iyi sigortacılık deneyimini yansıtarak, online müşteri temsilcimizden sadece bi kaç dakikada teklif alabilirsiniz.

Motorcu Sigorta

Horozluhan, Albayrak Cd. No: 7
42120 Selçuklu/Konya

İletişim

E-mail:
info@motorcu.com.tr

444 7 839

PZT-CMT 08:30 - 18:00